Резултати 2018

Резултати от I-ви регионален математически турнир за деца от предучилищна възраст, гр. Бургас, 2018

Класиране:

Георгия Георгиева Михалева, ДГ „Раковина“ – 50 т.
Иван Янков Тодоров, ДГ „Раковина“ - 50 т.
Пламен Тодоров Арнаудов, ДГ „Делфин“ - 49 т.
Преслав Янев Янев, ДГ „Ханс К. Андерсен“ - 48,5 т.
Лъчезар Георгиев Томов, ДГ „Ханс К. Андерсен“ – 48 т.
Ралица Калинова Стоева, ДГ „Ханс К. Андерсен“ - 48 т.
Силвия Галинова Вълева, ДГ „Чайка“ – 47,5 т.
Румен Тихомиров Недев, ДГ  “Ханс К. Андерсен” - 47,5 т.
Борис Станиславов Вълчев, ДГ „Златното ключе“ - 47,5 т.
Катерина Николаева Йорданова, ДГ „Златното ключе“ - 46 т.
Мартин Добринов Баджаков, ДГ „Ханс К. Андерсен“ - 46 т.
Девина Данаилова Дончева, ДГ „Веселушко“ - 46 т.
Магдалена Савкова Ставрева, ДГ „Раковина“ – 45,5 т.
Йордан Йорданов Христозов, ДГ „Раковина“ – 45,5 т.
Георги Василев Кънчев, ДГ „Златното ключе“ - 45 т.
Анна Николаева Тодорова, ДГ „Вълшебство“ филиал – Лазур - 44,5 т.
Анита Димитрова Вълчева, ДГ „Раковина“ - 44,5 т.
Диана Димитрова Фиданова, ДГ „Вълшебство“ - 44 т.
Павел Светлинов Цонев, ДГ „Златното ключе“ - 44 т.
Симона Михаилова Кралева, НБУ „Михаил Лъкатник“ - 43,5 т.
Никол Христова Рузманова, ДГ „Звънче“ - 43,5 т.
Димитър Бориславов Стоянов, ДГ „Раковина“ - 43,5 т.
Катерина Алексеева Малинова, ДГ „Синчец“ - 43,5 т.
Александра Христова Христова, ДГ „Златно ключе“ - 43 т.
Стела Мартинова Бялкова, ДГ „Радост“ - 43 т.
Калина Мирославова Обретенова, ДГ „Вълшебство“ - 43 т.
Касиопея Страцимирова Димитрова, ДГ "Радост" - 42,5 т.
Александър Иванов Чолаков, ДГ „Вълшебство“ Филиал – Лазур - 42,5 т.
Никола Добринов Стоянов, ДГ „Вълшебство“ - 42,5 т.
Йоан Русланов Дросев, ДГ „Златно ключе“ - 42 т.
Сияна Бориславова Борисова, ДГ „Брезичка“ - 42 т.
Сияна Янкова Цветкова, НБУ „Михаил Лъкатник“ - 42 т.
Анджела Младенова Тодорова, НБУ "Михаил Лъкатник" - 42т.
Живко Пеев Събев, ДГ „Веселушко“ гр. Поморие - 42 т.
Теодора Стефанова Дерменджиева, ДГ „Брезичка“ - 41,5 т.
Нели Красимирова Кенолова, ДГ „Златното Ключе“ - 41,5 т.
Калоян Димов Чанев, ОДЗ 14 „Изгрев“ - 41,5 т.
Евелина Кристианова Видова, ДГ „Вълшебство“ - 41,5 т.
Сияна Златкова Златева, ДГ “Веселушко“ - 41 т.
Кристиян Станиславов Димитров, ДГ „Синчец“ - 41 т.
Мартин Тихомиров Колев, ДГ „Златното ключе“ - 41 т.
Александра Димитрова Стефанова, НБУ "Михаил Лъкатник" - 41 т.
Мелани Миткова Николова, ДГ „Раковина“ - 41 т.
Дария Христова Лефтерова, ДГ „Раковина“ - 41 т.
Пламен Вачев Вачев, ДГ „Радост“ - 40,5 т.
Марк Романович Васенев, ДГ „Звънче“ - 40,5 т.
Емил Димов Чанев, ОДЗ 14 „Изгрев“ - 40,5 т.
Стиляна Стоянова Желева, ДГ „Вълшебство“ - 40,5 т.
Никол Миткова Николова, ДГ „Раковина“ - 40,5 т.
Биляна Георгиева Капитанова, ДГ „Брезичка“ - 40 т.
Теодор Николаев Стамболиев, ДГ „Райна Княгиня“ - 39,5 т.
Преслав Пламенов Веселинов, ОДЗ „Обзорче“  гр. Обзор - 39 т.
Живко Любомиров Кусев, ДГ „Веселушко“ гр. Поморие - 39 т.
Анджелина Ивайлова Стоянова , ДГ „Калина Малина“,гр.Несебър - 38,5 т.
Камелия Стилиянова Лазарова, ДГ „Раковина“ - 38,5 т.
Атанас Тончев Атанасов, ДГ „Златното ключе“ - 38,5 т.
Александър Петров Георгиев, ДГ „Раковина“ - 38,5 т.
Дарина Георгиева Трендафилова, ДГ „Брезичка“ - 38,5 т.
Николай Иванов Кючуков, ОДЗ  "Детелина" гр. Поморие - 38,5 т.
Кристиян Страцимиров Димитров, ДГ "Радост" - 38 т.
Теодор Радостинов Тодоров, ДГ „Златно ключе“ - 38 т.
Жанет Михайлова Рускова, НБУ „Михаил Лъкатник“ - 38 т.
Дария Георгиева Тонева, ДГ „Здравец“ - 38 т.
Йоан Арман Кацахян, ДГ „Златното ключе“ - 38 т.
Теодор Миленов Манолов, НБУ „Михаил Лъкатник“ - 38 т.
Божидар Добринов Далчев, ДГ „Райна Княгиня“ - 38 т.
Калоян Гросинов Маргаритов, НБУ „Михаил Лъкатник - 37,5 т.
Максим Мирослав Кючуков, ДГ „Вълшебство“ - 37,5 т.
Даниел Валентинов Кирязов, ДГ „Брезичка“ - 37,5 т.
Стефания Стефанова Симеонова, ДГ „Златна Рибка“ - 37,5 т.
Златомир Андреев Вътев, ДГ „Звездица Зорница“ - 37,5 т.
Кристиян Николаев Узунов, ДГ „Снежанка“ гр. Средец - 37,5 т.
Клара Красимирова Колева, ДГ „Веселушко“ гр. Поморие - 37,5 т.
Мая Димитрова Лазарова, ДГ „Иглика“ - 37,5 т.
Росица Данчева Петрова, ДГ „Брезичка“ - 37,5 т.
Венелин Христов Монев, ДГ „Вълшебство“ - 37 т.
Елица Антонова Доброволова, ДГ „Златното ключе“ - 37 т.
Анна Георгиева Георгиева, ДГ „Ханс К. Андерсен“ - 37 т.
Петър Димитров Власковски, ОДЗ " Детелина" гр.Поморие - 37 т.
Лиандър Веселинов Минков, ДГ „Ханс К. Андерсен“ - 37 т.
Сияна Ивова Русева, ДГ „Делфин“  - 36,5 т.
Даниела Пламенова Асеникова, ДГ „Златното ключе“ - 36,5 т.
Антония Стефанова Иванова, ДГ,,Здравец" -  36,5 т.
Виана Радославова Петева, ДГ „Златното ключе“ - 36,5 т.
Александра Андонова Донева, ДГ „Златното ключе“ - 36,5 т.
Михаела Радостин Гамишева, ДГ „Златното ключе“ - 36,5 т.
Дария Николаева Кирова, ДГ „Калина Малина“ гр. Несебър - 36 т.
Алекс Минчев Иванов, ОУ "А. Георгиев -  Коджакафалията" - 36 т.
Стелян Иванов Кралев, ОДЗ 14 „Изгрев“ - 36 т.
Габриела Велкова Стефанова, ДГ „Вълшебство“ филиал – Лазур – 36 т.
Даниел Николаев Николов, ДГ „Звездица Зорница“ - 36 т.
Бранимир Недков Абрашев, ДГ „Калина Малина“ гр. Несебър - 35,5 т.
Костадин Петев Казаков, НБУ „Михаил Лъкатник“ - 35,5 т.
Апостол Ивелинов Фотев, ДГ „Златното ключе“ - 35,5 т.
Даниел Дианов Райков, ДГ „Златното ключе“ - 35,5 т.
Дария Димова Колева, ОУ "А. Георгиев -  Коджакафалията" - 35,5 т.
Илияна Радостинова Костова, ДГ „Веселушко“ - 35 т.
Ирен Трендафилова Трифонова, ДГ „Звездица Зорница“ - 35 т.
Симеон Драгомиров Томов, ДГ „Ханс К. Андерсен“ - 35 т.
Миа Димитрова Доброджалиева, НБУ „Михаил Лъкатник“ - 35 т.
Георги Иванов Кавръков, ДГ „Здравец“ - 35 т.
Яна Генчева Рачева, ДГ „Делфин“ - 35 т.
Надя Миленова Гуджукова, ДГ „Вълшебство“ - 34,5 т.
Александър Савов Влаев, ДГ „Раковина“ - 34,5 т.
Живко Светлинов Петков, ДГ „Ален Мак“ кв. Сарафово - 34,5 т.
Магдалена Делянова Раднева, ДГ „Слънце“ - 34,5 т.
Явор Мариянов Иванов, ДГ „Райна Княгиня“ - 34,5 т.
Александра Пламенова Младенова, НБУ "Михаил Лъкатник" - 34 т.
Карън-Анамари Франк Бигъл, ДГ „Златното ключе“ - 34 т.
Петър Петров Попов, ДГ „Вълшебство“ филиал – Лазур - 34 т.
Ния Тодорова Абаджиева, ДГ "Синчец" - 34 т.
Виктор Славов Загорчев, ДГ „Раковина“ - 34 т.
Стефан Данчев Петров, ДГ „Брезичка“ - 34 т.
Кристиян Любомиров Димитриев, ДГ „Раковина“ - 33,5 т.
Даниел Живков Щерев, НБУ "Михаил Лъкатник"  - 33,5 т.
Иво Радостинов Касъров, НБУ „Михаил Лъкатник“ - 33,5 т.
Мария Димитрова Стоянова, ДГ „Делфин“ - 33,5 т.
Борис Пламенов Иванов, ДГ „Калина Малина“ гр. Несебър - 33 т.
Виктория Петрова Шопова, ДГ „Брезичка“ - 32,5 т.
Тони Стоянов Тодоров, ДГ „Делфин“ -  32,5 т.
Симеон Ивайлов Донев, ДГ „Брезичка“ - 32 т.
Михаела Ивайлова Илиева, ДГ „Радост“ - 32 т.
Каролина Калоянова Матеева, ДГ „Делфин“ - 32 т.
Лидия Василева Илиева, ОУ "А. Георгиев -  Коджакафалията" - 32 т.
Антония Иванова Тончева, ДГ "Моряче" - 32 т.
Анна-Мария Росенова Георгиева, ОДЗ " Детелина" гр.Поморие - 32 т.
Мартина Мариянова Жечева, ДГ „Делфин“ - 32 т.
Виктор Николаев Вълев, ДГ „Райна Княгиня“ - 31,5 т.
Валентина Невенова Баракова, ДГ "Звънче" - 31,5 т.
Гора Илиева Петкова, ОУ „П.Р.Славейков“  - 31 т.
Симеон Стефанов Николов, ДГ „Златното ключе“ - 31 т.
Никол Марианова Паскалева, ДГ „Детелина“ - 31 т.
Габриела Живкова Владимирова, ДГ „Снежанка“ гр. Средец - 30,5 т.
Тони Янев Толев, ДГ „Делфин“  - 30,5 т.
Георги Иванов Георгиев, ДГ „Делфин“  - 30,5 т.
Велико Драгомиров Николов, ДГ „Делфин“ - 30,5 т.
Мария Красимирова Янева, ДГ „Делфин“ - 30 т.
Явор Николов Тодоров, ДГ „Златното ключе“ - 30 т.
Християн Иванов Желев, ДГ „Брезичка“ - 30 т.
Виктор Станчев Гинов, ДГ "Звънче" - 30 т.
Сияна Стоянова Михалева, ДГ "Моряче" гр. Несебър - 30 т.
Жасмина Диянова Станчева, ДГ "Раковина" - 29,5 т.
Селен Али Хасан, ДГ „Мир“ с.Дъбник - 29,5 т.
Мартин Владимиров Атанасов, НБУ "Михаил Лъкатник" - 29,5 т.
Патрик-Джоузеф Франк Бигъл, ДГ „Златното ключе“ - 29,5 т.
Ангел Николаев Желев, ДГ „Ханс К. Андерсен“ - 29,5 т.
Дея Георгиева Димитрова, ДГ „Звънче“ - 29 т.
Борис Петров Узунов, ОДЗ "Детелина" гр.Поморие - 28,5 т.
Милена Ивайлова Гавазова, ДГ „Калина Малина“,гр.Несебър - 28 т.
Живко Станимиров Дяков, ДГ „Ханс К. Андерсен“ - 28 т.
Александра Златинова Ставрева, ДГ „Делфин“  - 28 т.
Дарина Димитрова Димитрова, ОУ „А. Георгиев – Коджакафалията“ - 27,5 т.
Иван Атанасов Димитров, ОДЗ „Детелина“ гр. Поморие - 27,5 т.
Лора Михнева Вълкова, ОДЗ  "Детелина" гр. Поморие - 27,5 т.
Даниел Тодоров Бъчваров, ДГ „Вълшебство“ - 27 т.
Златина Димитрова Димитрова, ДГ „Златното ключе“ - 27 т.
Никола Георгиев Георгиев, ДГ „Ханс К. Андерсен“ - 27 т.
Светослав Боянов Димов, ОДЗ  "Детелина" гр. Поморие - 27 т.
Кристиян Николаев Георгиев, НБУ „Михаил Лъкатник“ - 27 т.
Калоян Ивайлов Илиев, ДГ „Радост“ - 26,5 т.
Христиан Светославов Ангелски, ДГ „Радост“ - 26,5 т.
Екатерина Здравкова Чаушева , ДГ „Брезичка“ - 26,5 т.
Дария Янкова Славова, ОДЗ " Детелина" гр.Поморие - 26,5 т.
Светлана Светлинова Коцева, ДГ „Веселушко“ - 26 т.
Веселин Пламенов Бедров, ДГ „Радост“ - 26 т.
Божидар Красимиров Николов, НБУ „Михаил Лъкатник“ - 26 т.
Християна Мартинова Манолова, ДГ „Раковина“ - 26 т.
Катерина Златомирова Костадинова, ДГ "Звездица Зорница" - 25,5 т.
Мартин Атанасов Пулев, ОДЗ 14 „Изгрев“ - 25,5 т.
Албена Великова Димитрова, ДГ „Веселушко“ гр. Поморие - 25,5 т.
Кръстинка Руменова Щерионова , ОУ “Христо Ботев“ - 25 т.
Милка Росенова Шишкова, ОУ “Христо Ботев“ - 25 т.
Александър Станиславов Митов, ДГ „Ханс К. Андерсен“ - 24,5 т.
Ердем Ереджеб Мехмед, ДГ „Златното ключе“ - 24,5 т.
Пея Руменова Иванова, ДГ „Звездица Зорница“ - 24 т.
Кристияна Петрова Атанасова, ДГ „Вълшебство“ филиал – Лазур - 24 т.
София Николова Филчева, ДГ „Раковина“ - 24 т.
Елица Даниелова Братанова, ОУ "А. Георгиев -  Коджакафалията" - 24 т.
Любомир Добромиров Янев, ДГ „Морска звезда“ - 23 т.
Костадин Трендафилов Трендафилов, ДГ „Вълшебство“ - 23 т.
Пресиан Радославов Николов, ДГ „Райна Княгиня“ - 22,5 т.
Марин Христов Цветков, ДГ „Чайка“ - 22 т.
Михаела Пламенова Няголова, ДГ „Раковина“ - 22 т.
Моника Иванова Петкова, ДГ „Делфин“ - 22 т.
Димитър Иванов Янев, ДГ „Звездица Зорница“ - 21,5 т.
Дария Живкова Деспова, ДГ „Делфин“ - 21 т.
Жулиета Атанасова Колева, НБУ „Михаил Лъкатник“ - 20,5 т.
Илияна Георгиева Нанева, ДГ „Вълшебство“ филиал – Лазур - 20 т.
Анелия Радомирова Драганова, ДГ „Веселушко“ гр. Поморие - 20 т.
Павел Пламенов Пехливанов, ОДЗ " Детелина" гр.Поморие - 20 т.
Пешо Стефанов Марионов, ОУ “Христо Ботев“  - 19,5 т.
Мария-Екатерина Владимирова Вълкова, ДГ „Пролетна дъга“ с. Маринка - 19,5 т.
Константин Иванов Тенев, ДГ "Радост" - 19,5 т.
Ростислав Михайлов Димитров, ДГ „Делфин“ - 19,5 т.
Михаил Минков Георгиев, ОУ “Христо Ботев“  19 т.
Мирая Александрова Костадинова, ОУ "А. Георгиев -  Коджакафалията" - 19 т.
Туана Вергилова Чакърова, ДГ „Ханс К. Андерсен“ - 18,5 т.
Александра Веселинова Урумова, ДГ „Брезичка“ - 18,5 т.
Теодора Петрова Грозева, ОДЗ „Радост“  гр. Каблешково - 18,5 т.
Денис Илиев Георгиев, ДГ „Вълшебство“ - 17,5 т.
Ема Пламенова Димитрова, ДГ „Ханс К. Андерсен“ - 17 т.
Белослава Радославова Богомирова, ДГ „Раковина“ - 17 т.
Йордан Валентинов Иванов, ДГ „Делфин“ - 16,5 т.
Стелиан Димитров Желев, ДГ „Делфин“ - 15,5 т.
Матей Ивов Миронов, ОДЗ „Детелина“ гр. Поморие - 14,5 т.
Емил Стоянов Маринов, ОУ “Христо Ботев“ - 14,5 т.
Божидар Трендафилов Трендафилов, ДГ „Вълшебство“ - 14,5 т.
Борис Василев Динев, ДГ „Златна рибка“ - 14 т.
Самуил Василев Динев, ДГ „Златна рибка“ - 14 т.
Коста Илиянов Ангелов, ОДЗ „Детелина“ гр. Поморие - 14 т.
Яна Тихомирова Димитрова, ДГ „Звездица“ - 13 т.
Даниел Живков Златев, ОДЗ " Детелина" гр.Поморие - 13 т.
Емилия Димитрова Стаматова, ДГ „Брезичка“ - 12,5 т.
Димитър Петров Пехливанов, ДГ „Звездица Зорница“ - 12,5 т.
Теодор Георгиев Георгиев, ДГ „Брезичка“ - 11,5 т.
Константин Калинов Митев, ДГ " Звездица Зорница" - 11 т.
Зюлай Зюлфиева Гугова, ДГ "Звездица Зорница" - 10,5 т.
Николай Иванов Белев, ДГ ,, Ханс К.  Андерсен" - 10 т.
Богдана Пламенова Пенчева, ДГ „Ален Мак“ кв. Сарафово - 10 т.
Александра Милчева Домусчиева, ДГ „Раковина“ - 9 т.
Теодор Станиславов Радев, ДГ „Делфин“ - 8,5 т.
Диана Ангелова Ангелова, ДГ „Звездица Зорница“ - 7 т.

Календар

-
Център за млади таланти предлага новите си модулни проекти