Резултати

Резултати от II-ри регионален математически турнир за деца в предучилищна възраст "Многознайко"

Класиране:

Габриела Желязкова Томова - НБУ "М. Лъкатник", 50 т.

Матей Ивов Миронов - ДГ "Детелина", гр.Поморие, 45 т.

Теодор Милков Манасиев - ОУ "Княз Борис I", 45 т.

Артемий Илич Федосов - ДГ "Мечо Пух", Равда,  44,75 т.

Мария Драгомировна Кузмова - НБУ "Михаил Лъкатник", 44 т,

Боян Станиславов Найденов - ДГ "Златното ключе", 44 т.

Даниел Валентинов Кирязов - ДГ "Брезичка", 42,75 т.

Никола Александров Стоянов - ОУ "П. Р. Славейков", 42,75 т.

Гора Илиева Петкова - ОУ "П. Р. Славейков", 42,5 т.

Валентин Миленов Вълчев - ДГ "Вълшебство", 42 т.

Дария Добромирова Ганева - ДГ "Брезичка", 41,5 т.

Теодора Живкова Димова - ДГ "Славейче", 41 т.

Ивайла Даниелова Бекярска - ДГ "Здравец", 41 т.

Елица Василева Пешкова - ДГ "Ханс К. Андерсен", 41 т.

Ивелин Калоянов Георгиев - ДГ "Раковина", 40,75 т.

Велизара Георгиева Стефанова - ДГ "Радост",  40 т.

Георги Калоянов Матеев - ДГ "Калина Малина", гр.Несебър, 40 т.

Николай Георгиев Цъцаров - ОУ "Княз Борис I", 40 т.

Владимир Сергеевич Акифев - ДГ "Веселушко", 40 т.

Алек Владимиров Петров - ОУ "Ал. Георгиев - Коджакафалията", 39,75 т.

Мария Александровна Докучаева - ДГ "Иглика", 39,5 т.

Александър Станиславов Митов - ДГ "Ханс К. Андерсен", 39,5 т.

Ева Петрова Тер - ДГ "Славейче", 39 т.

Явор Георгиев Гайдаджиев - ОУ "Ал. Георгиев - Коджакафалията", 39 т.

Вяра Тоткова Вълчева - ДГ "Раковина",  39 т.

Никол Марианова Паскалева - НБУ "Михаил Лъкатник", 39 т.

Никола Найденов Митев - ОУ "Братя Миладинови",  38 т.

Стефания Христова Шарапова - ОУ "Братя Миладинови", 38 т.

Андрей Даниелов Мечечиев - ДГ "Теменуга", гр. Ахелой, 38 т.

Ханифи Мустафа Али Ердал - ДГ "Ханс К. Андерсен" филиал, 37,70 т.

Петя Светославова Иванова - ДГ "Изгрев", 37,5 т.

Зорница Живкова Джурджева - ДГ "Светулка", 37 т.

Димитър Михайлов Димитров - ОУ "Братя Миладинови", 37 т.

Михаил Иванов Николов - ДГ "Иглика", 37 т.

Мария Христова Минкова - ДГ "Иглика", 36,5 т.

Теодор Димитров Станчев - ДГ "Изгрев", 36,5 т.

Михаела Георгиева Георгиева - ОУ "Братя Миладинови", 36,5 т.

Антонио Емилиянов Маноилов - ДГ "Мечо Пух", 36,5 т.

Теодор Калоянов Бонев - ДГ "Вълшебство", 36,25 т.

Поли Кирилова Кирова - НБУ "М. Лъкатник", 36,25 т.

Румен Тихомиров Недев - ОУ "Братя Миладинови", 36 т.

Йоанна Драгомирова Тодорова - ОУ "Братя Миладинови", 36 т.

Елена Георгиева Димитрова - ДГ "Делфин", 36 т.

Туана Вергилова Чакърова - ДГ "Ханс К. Андерсен", 35,75 т.

Пресиян Драгомиров Георгиев -ДГ "Изгрев", 35,5 т.

Стелян Тодоров Желев - ДГ "Веселушко", 35,5 т.

Ивет Светлинова Караджова - ОУ "П. Р. Славейков", 35,5 т.

Ивайло Миленов Петров - ДГ "Коледарче", 35,5 т.

Ивайло Василев Динев - ДГ "Златна рибка", 35,5 т.

Петър Стоянов Цонев - ДГ "Веселушко", гр. Поморие, 35,25 т.

Даниела Желязкова Вълчева - ДГ "Славейче", 35,25 т.

Ивайло Николаев Иванов - ДГ "Делфин", 35 т.

Караватий Велимир Артемович - НБУ "Михаил Лъкатник", 35 т.

Ерик Стоянов Янчев - ДГ "Славейче", 35 т.

Яница Василева Славова - ДГ "Веселушко", гр. Поморие, 35 т.

София Чанкова Чанева - ДГ "Моряче", 35 т.

Виктория Петрова Калудова - ДГ "Златното ключе", 34,75 т.

Георги Георгиев Атанасов - ДГ "Иглика", 34,75 т.

Атанас Величков Димитров - ДГ "Детелина", гр. Поморие, 34,75 т.

Катерина Георгиева Георгиева - ОУ "Ал. Георгиев - Коджакафалията", 34,25 т.

Деа Георгиева Панайотова - ОУ "Ал. Георгиев - Коджакафалията", 34 т.

Михаил Стоянов Матеев - ДГ "Ханс К. Андерсен", 34 т.

Габриела Валентинова Вакова - ДГ "Изгрев", 34 т.

Виктория Петрова Динева - ДГ "Делфинче", гр. Черноморец, 34 т.

Александра Стоянова Димитрова - ОУ "П. Р. Славейков", 33,75 т.

Елис Фехер Алимолла - ДГ "Звездица-Зорниица",  33,5 т.

Дарина Пенева Желева - ОУ "Братя Миладинови", 33,5 т.

Георги Тодоров Тодоров - ДГ "Ханс К. Андерсен", 33 т.

Николая Христова Димитрова - ДГ "Раковина", 33 т.

Димитър Златинов Стаматов - ДГ "Иглика", 32,5 т.

Надежда Маринова Бождерменова - ДГ "Здравец", 32,5 т.

Кристияна Веселинова Василева - ДГ "Делфин", 32,5 т.

Александра Димитрова Стефанова - НБУ "Михаил Лъкатник", 32,5 т.

Борис Димитров Желязков - ДГ "Ханс К. Андерсен", 32,25 т.

Анна Килирова Пеева - ОУ "П. Р. Славейков", 32 т.

Мадлен Георгиева Солина - ДГ "Славейче", 32 т.

Никола Георгиев Георгиев - ДГ "Ханс К. Андерсен" 31,75 т.

Даниел Живков Златев - НБУ "Михаил Лъкатник", 31,75 т.

Ния Ивайлова Шивачева - ДГ "Раковина", 31,5 т.

Никола Николаев Дервенов - ДГ "Ханс К. Андерсен", 31,5 т.

Теодор Тодоров Мишев - ДГ "Детелина", 31,5 т.

Самуил Жеков Гюзелев - ДГ "Ханс К. Андерсен", 31,25 т.

Живко Любомиров Кусев - ДГ "Веселушко", гр. Поморие, 31,25 т.

Елица Мариянова Димова - ДГ "Синчец", 31 т.

Анифе Мустафа Халим -ДГ "Звънче", 30,5 т.

Мария Ивайлова Минева - ДГ "Иглика", 30 т.

Ева Диянова Тодорова - ДГ "Раковина" 30 т.

Мая Веселинова Александрова - ДГ "Звездица Зорница", 29,75 т.

Кристиян Данаилов Гайдаров - ДГ "Делфин", 29,5 т.

Мари Петрова Шопова - ДГ "Ханс К. Андерсен", 29,5 т.

Нина Георгиева Петкова - НБУ "Михаил Лъкатник", 29,25 т.

Симона Иванова Тихи - ДГ "Ханс К. Андерсен", 29,25 т.

Анислава Станиславова Касърова - ОУ "Ал. Георгиев -Коджакафалията", 29 т.

Ивон Христова Тодорова - ДГ "Изгрев", 29 т.

Ема Станчева Георгиева - ОУ "Братя Миладинови" , 29 т.

Теодор Светлинов Янкулов - ДГ "Вълшебство",гр.Карнобат, 28,5 т.

Виктор Красимиров Нейков - ДГ "Иглика", 28,5 т.

Лилия Симеонова Табанова - ОУ "Братя Миладинови", 28,5 т.

Каан Кемал Кадир  - ДГ "Пролет", гр. Айтос, 28 т.

Даниел Петров Златев - ДГ "Вълшебство", 28 т.

Димитър Иванов Димитров - ДГ "Изгрев", 28 т.

Александра Дилянова Йонкова-  ДГ "Веселушко", гр. Поморие, 28 т.

Симон Иванова Тодорова -ДГ "Мечо Пух", Равда, 28 т.

Ева Николаева Господинова - ДГ "Здравец", 27,75 т.

Ивайло Красимиров Колев - ДГ "Ханс К. Андерсен", 27,5 т.

Емилия Димитрова Стаматова - ОУ "Братя Миладинови", 27,5 т.

Илеа Иванова Иванова - ОУ "Братя Миладинови", 27,5 т.

Живко Станимиров Дяков - ДГ "Ханс К. Андерсен", 27,5 т.

Доника Емилиянова Маноилова - ДГ "Мечо Пух", 27,5 т.

Димитър Пламенов Иванов - ДГ "Ханс К. Андерсен", 27,25 т.

Селим Ахмед Хюсеинов - ДГ "Делфинче", гр. Черноморец, 27 т.

Димитър Красимиров Добрев - НБУ "Михаил Лъкатник," 27 т.

Кристиян Константинов Гроздев - НБУ "Михаил Лъкатник", 27 т.

Паула Георгиева Галчева - ДГ "Брезичка", 26,75 т.

Симона Петрова Илиева - ДГ "Ханс К. Андерсен", 26,75 т.

Диян Цветанов Василев - ДГ "Ханс К. Андерсен," 26,5 т.

Янислава Георгиева Арабаджиева - ДГ "Морска звезда", 26,5 т.

Хамиде Мехмед Ахмед - ДГ "Мир", с. Дъбник, 26,5 т.

Ирен Костадинова Димова - ДГ "Изгрев", 26,5 т.

Костадин Трендафилов Трендафилов - ДГ "Вълшебство", 26,5 т.

Богомил Недялков Йорданов - ДГ "Пролет", гр. Айтос, 26 т.

Михаела Стоянова Вергиева - ДГ "Изгрев", 26 т.

Виктория Дечкова Георгиева - НБУ "Михаил Лъкатник", 25,75 т.

Дара Пламенова Милева - ДГ "Раковина", 25,5 т.

Георги Николаев Испиров - ДГ "Раковина", 25,5 т.

Николай Димитров Иванов - ДГ "Веселушко", гр. Помори,е 25,5 т.

Теа Валентин Хаджиева - ДГ "Патешон", 25,5 т.

Александър Гичев Ковачев - ОУ "Ал. Георгиев - Коджакафалията", 25,25 т.

Георги Пламенов Киров - ДГ "Славейче", 25 т.

Дженк Ахмед Хасан - ОУ "Ал. Георгиев - Коджакафалията", 25 т.

Петя Ивова Невениева - ДГ "Морска звезда", 25 т.

Симона Христова Недялкова - ДГ "Делфинче", гр. Черноморец, 25 т.

Кристиян Андреев Станишков - ДГ "Детелина", гр. Поморие, 25 т.

Любомир Каменов Николов - ДГ "Веселушко", гр. Поморие, 24,75 т.

Кристияна Енчева Николова - ДГ "Ханс К. Андерсен", 24,75 т.

Християн Стоянов Стоянов - ДГ "Брезичка", 24,5 т.

Даниел Димов Апостолов - ОУ "Братя Миладинови", 24,5 т.

Стоян Данаилов Попов - ДГ "Ханс К. Андерсен", 24,5 т.

Божидар Трендафилов Трендафилов, ДГ "Вълшебство", 24,5 т.

Гергана Георгиева Кирова - ДГ "Пролет", гр. Айтос, 24,25 т.

Александра Станимирова Стоянова - ДГ "Раковина", 24 т.

Виктор Димитров Митев - ДГ "Звездица", 24 т.

Даниел Павлов Михов - ДГ "Детелина", гр. Поморие, 24 т.

Мария Иванова Бакалова - ДГ "Делфинче", гр. Черноморец,  24 т.

Християна Любенова Иванова - ДГ "Раковина", 23,5 т.

Пламен Пламенов Митев  - ОУ "Княз Борис I",  23,5 т.

Ралица Русева Грудева - ДГ "Ханс К. Андерсен", 23,25 т.

Наталия Николова Чавдарова - ОУ "Братя Миладинови", 23 т.

Янина Маргаритова Маргаритова - ДГ "Раковина" , 23 т.

Светослав Дилянов Колев - ДГ "Делфинче", гр. Черноморец, 22,75 т.

Никола Несторов Несторов - ДГ "Радост", 22,5 т.

Денис Борисов Илиев - ДГ "Иглика", 22,5 т.

Павел Василев Иванов - ОУ "Братя Миладинови", 22,5 т.

Момчил Михайлов Димов - ДГ "Детелина", гр. Поморие, 22,5 т.

Теодора Танева Йорданова - ДГ "Ханс К. Андерсен", 22,5 т.

Аврора Артьомова Сахарова - ОУ "Ал Георгиев -Коджакафалията", 22,25 т.

Калина Великова Михова - ОУ "Ал. Георгиев -Коджакафалията", 22,25 т.

Камен Драганов Димитров - ДГ "Ханс К. Андерсен", 22 т.

Тома Евгениев Ганчев  - ДГ "Ханс К. Андерсен", 21,5 т.

Кирил Кирилов Калев - ДГ "Иглика", 21,25 т.

Мая Ивайлова Ненкова  - ДГ "Златното ключе," 21,25 т.

Константин Маринов Петков - ДГ "Ханс К. Андерсен", 21 т.

Мартин Миленов Янков - ДГ "Веселушко", 21 т.

Ива Веселинова Костова - ДГ "Иглика", 20,5 т.

Дарина Янева Демерджиева - ДГ "Иглика", 20 т.

Димитър Петров Стоянов - ДГ "Ханс К. Андерсен", 20 т.

Елизабет Невен Иванова - ДГ "Звънче", 19,5 т.

Ивайла Димитрова Стоянова - ДГ "Пролет", гр. Айтос, 19,5 т.

Габриела Михаилова Карамихалева - ДГ "Брезичка", 19,5 т.

Вероника Живкова Куцарова - ДГ "Детелина", гр. Поморие, 19,25 т.

Михаела Атанасова Атанасова - ДГ "Изгрев", 19 т.

Ема Пламенова Димитрова - ДГ "Ханс К. Андерсен", 18,5 т.

Йоанна Тянкова Митева - ДГ "Здравец", 18,5 т.

Михаела Илиева Николова - ДГ "Ханс К. Андерсен", 18,5 т.

Велизар Иванов Кирков - ДГ "Златното ключе", 18,25 т.

Леа Борисова Илиева - ДГ "Иглика", 18 т.

Мариана Калинова Калинякова - ДГ "Ран Босилек", 18 т.

Дара Николова Станкова - ДГ "Здравец", 17,5 т.

Султанка  Янкова  Щерионова - ОУ “Христо Ботев“, 17,5 т.

Ая Николаева Брайкова - ДГ "Веселушко", гр. Поморие, 17,5 т.

Селин Бюлент Сами - ДГ "Пролет", гр. Айтос, 17т.

Калоян Атанасов Павлов - ДГ "Синчец", 17 т.

Калина Тодорова Маринова - ДГ "Детелина", гр. Поморие, 17 т.

Габриела Димитрова Дончева - ОУ "Ал. Георгиев - Коджакафалията", 16,75 т.

Мирослав Златинов Ставрев - ДГ "Делфин", 16,5 т.

Дария Янкова Славова - НБУ "Михаил Лъкатник", 16,5 т.

Денислав Велизаров Чалъков - ДГ "Иглика", 16,5 т. 

Стилиян Стойков Димов - ДГ "Пролет", гр. Айтос, 16т. 

Ванина Ивайлова Иванова - ДГ "Брезичка",  16 т.

Джулиана Николаева Деркозлиева - ДГ "Ханс К. Андерсен", 16 т.

Пламена Димитрова Неделчева - ДГ "Иглика", 15,5 т.

Елеонора Ванкова Стоянова - ДГ "Детелина", 15,5 т.

Стивън Станиморв Блажев - ДГ "Моряче", 15 т.

Стоян Андреев Рунчев - ДГ "Звънче", 14,5 т.

Теодор Георгиев Георгиев - ДГ "Брезичка", 14,5 т.

Андрея Младенова Иванова - ДГ "Иглика", 14 т.

Виктор Стоянов Гашев - ДГ "Звездица", 14 т.

Георги Иванов Георгиев - ДГ "Морска звезда", 13,5 т.

Александра Руси Георгиева - ДГ "Ханс К. Андерсен", 13,5 т.

Дима Калинова Тончева - ДГ "Пламъче", 12,5 т.

Вяра Димитрова Дончева - ОУ "Ал. Георгиев - Коджакафалията", 12,5 т.

Виктор Николов Рашев - ДГ "Звездица-Зорница", 12,5 т.

Стилян Бориславов Калудов - НБУ "Михаил Лъкатник", 12,25 т.

Виктория Невен Иванова - ДГ "Звънче", 12 т.

Стефан Димитров Колев - ДГ "Ханс К. Андерсен", 12 т.

Тея Николаева Драгнева - ДГ "Ханс К. Андерсен", 12 т.

Рая Кръстин Тодорова - ДГ "Веселушко", 11,5 т.

Денис Димитров Костадинов - ДГ "Ханс К. Андерсен", 11,5 т.

Анжелина Огнянова Желязкова - ДГ "Детелина", гр. Поморие, 11,25 т.

Паола Руси Георгиева - ДГ "Ханс К. Андерсен", 10,5 т.

Даниел Емилов Бурулянов - ДГ "Ханс К. Андерсен", 10,25 т.

Велико Николов Гайдарджиев - ДГ "Веселушко", 10 т.

Александър Манолов Атанасов - ДГ "Детелина", гр. Поморие, 10 т.

Иван Николов Стаматов - ДГ "Веселушко", 9,5 т.

Емине Илханова Мехмедова - ДГ "Пролет", гр. Айтос, 9,5 т.

Хрисимир Станимиров Димитров  - ДГ "Ханс К. Андерсен", 9,5 т.

Даниела Галинова Стойкова - ДГ "Веселушко", 9 т.

Стилиян Александров Црънгалов - ДГ "Чайка", 7,75 т.

Никол Николаева Янкова - ДГ "Чайка", 7,5 т.

Дария Илкова Вълкова - ДГ "Моряче", 6,5 т.

Божидара Велкова Славеева - ДГ "Веселушко", 6,25 т.

Ивайло Живков Белчев  - ДГ "Морска звезда", 6 т.

Божидара Маргаритова Маргаритова-  ДГ "Раковина", 6 т.

Анабел Росенова Бозева  - НБУ "Михаил Лъкатник", неявил/а се

Станимир Мартинов Стойков - ДГ "Детелина", гр. Поморие, неявил/а се

Яна Тихомирова Димитрова - ОУ "П. Р. Славейков", неявил/а се

Петко Николаев Кошничаров - ДГ "Вълшебство", неявил/а се

Виктория Даниелова Кръстева - ДГ "Вълшебство", неявил/а се

Александър Георгиев Иванов - ОУ "Братя Миладинови", неявил/а се

Александър Пламенов Попчев - ОУ "Братя Миладинови", неявил/а се

Борислав Николаев Гидиков - ОУ "Братя Миладинови", неявил/а се

Иво Калинов Танчев - ДГ "Иглика", неявил/а се

Мартин Петков Шопов - ДГ "Раковина", неявил/а се

Катя  Магдаленова  Асенова - ОУ "Христо Ботев" , неявил/а се

Вели  Нихад  Рашид - ОУ "Христо Ботев", неявил/а се

Георги Александров Стоянов - ДГ "Райна Княгиня", неявил/а се

Календар

-
Център за млади таланти предлага новите си модулни проекти