Победители

Резултати от конкурса
„И децата покоряват светове! Покажи ни, че можеш!“

Победители:

Художествено творчество

  • Първо място Антония Иванова 7г. ОУ „Елин Пелин“ гр. Бургас
  • Второ място Стефина Вараджакова 12г. ПМГ „А.Н.Обрешков“ гр. Бургас
  • Трето място Нелина Манева 11г. СОУ „СВ.СВ. Кирил и Методий“ гр. Бургас

Специална награда на журито Даниела Караиванова 17г. ГПАЕ  „Гео Милев“  гр. Бургас

Литературно творчество

  • Първо място Стела Янакиева 18г. ГПАЕ „Гео Милев“ гр. Бургас 
  • Второ място Ирена Димова 18г. ГПАЕ „Гео Милев“ гр. Бургас
  • Трето място Вержини Онник Ованесян 18г. ПМГ „А.Н.Обрешков“ гр. Бургас

Специалната награда на журито Андрея Ирен Попова 15г. ГПНЕ „Гьоте“ гр. Бургас

Музикално творчество

  • Първо място за песен (текст и музика) Мирела Буюклиева 16г. ГПНЕ „Гьоте“ гр. Бургас

Специална награда на журито Александър Томов 18г. ГПНЕ „Гьоте“ гр. Бургас

Творба на английски език

  • Първо място Виола Янева 13г. НУМСИ „Проф. Панчо Владигеров“

Фотография

  • Първо място Теодор Господинов 13г. СОУ „Иван Вазов“ гр. Бургас
  • Второ място Силвия Топчиева 15г. ПМГ „А.Н. Обрешков" гр. Бургас

Каним всички финалисти да получат лично наградите си на официалното откриване на Центъра за млади таланти в гр. Бургас, 15.12.2011 от 19 часа, пл. Ат. Сиреков 4 (срещу община Бургас)

Сертификати за много добро представяне в конкурса получават:

Художествено творчество

  • Андрея Деянова 12г. СОУ „К. Преславски“
  • Вероника Вълчева 12г. СОУ „К.Преславски“
  • Ивет Монова 7г. ОУ „Елин Пелин“
  • Кристина Болашикова 7г. ОУ „Елин Пелин“
  • Таня Катранджиева 12г. СОУ „Димчо Дебелянов“
  • Георги Желев 6г. СОУ „Св.Св. Кирил и Методий“
  • Станислав Янев 7г. ОУ „Елин Пелин“
  • Жаклин Проданова 11г. ПМГ „А.Н.Обрешков“
  • Наталия Кръстева 10г. ОУ „Антон Страшимиров“
  • Росица Стоянова 12г. СОУ „Димчо Дебелянов“
  • Емил Карадимов 7г. ОУ „Васил Априлов“
  • Калина Иванова 11г. СОУ „Св.Св. Кирил и Методий“
  • Надежда Николова 12г. СОУ „Св.Св. Кирил и Методий“
  • Сияна Карабахчиева 11г. СОУ „Св.Св. Кирил и Методий“


Литературно творчество

  • Милена Тодорова 8г. СОУ „Св.Св. Кирил и Методий“ гр. Средец
  • Мина Тодорова 15г. ГПНЕ „Гьоте“
  • Жулиета Желева 18г. ГПНЕ „Гьоте“
  • Александър Тодоров 11г. ПМГ „А.Н.Обрешков“
  • Диляна Чолакова 15г. ГПНЕ „Гьоте“
  • Златка Ангелова 12г. Спортно училище „Юрий Гагарин“
  • Наталия Няголова 15г. ГПНЕ „Гьоте“
  • Симона Стоянова 15г. ГПНЕ „Гьоте“
  • Радина Драгиева 15г. СОУ „Св.Св. Кирил и Методий“
  • Мария Есенкова 14г. ГПНЕ „Гьоте“
  • Маргарита Михова 15г. ГПНЕ „Гьоте“

Творба на английски език

  • Нестор Цъгов 17г. ГПАЕ „Гео Милев“
  • Димитър Илиев 14г. ПМГ „А.Н.Обрешков“
  • Ангел Терзиев 11г. СОУ „Любен Каравелов“

Фотография

  • Калина Петкова 16г. ГПАЕ „Гео Милев“

Благодарим на многобройните участници в конкурса ни и им пожелаваме много бъдещи успехи и весели празници! Бъдете здрави, щастливи, усмихнати и все така активни!

Календар

-
Център за млади таланти предлага новите си модулни проекти